Autobuske karte Igalo

Kartu možete rezervisati na jedan od sledećih načina:
* Pošaljite zahtev putem kontakt forme na ovoj stranici i operateri će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.
* Pozivom na telefone +381 (0) 21 6402-688 ili +381 (0) 62 773-711, gde ujedno možete dobiti i sve ostale neophodne informacije.
* Lično u našoj agenciji koja se nalazi na adresi Bulevar Slobodana Jovanovića 32, Novi Sad (Novo Naselje - Tozin sokak).

Plaćanje i preuzimanje karte možete izvršiti:
* Lično plaćanje i preuzimanje karte dolaskom u agenciju.
* Plaćanje možete izvršiti pouzećem, prilikom dostave od strane kurirske službe, pri čemu ste u obavezi da platite i troškove dostave karte (oko 300,00 din).
* Putem uplatnice na šalterima banaka i pošte. Uplatu možete izvršiti na žiro račun 340-11013682-91 (ERSTE Bank). Dostavu vrši kurirska služba na željenu adresu o našem trošku.
* Na teritoriji Novog Sada (grad), vršimo BESPLATNU DOSTAVU karata na kućnu adresu.

Informacije o vremenu polaska, mestu polaska, cenama i popustima:
igalo
Prevoznik: Blue Line Igalo

Vreme dolaska u Igalo: narednog dana u 10:15h / 08:15h
Povratak iz Igala: svaki dan u 18:20h / 19:20h
Rezervacija povratka: Autobuska stanica Igalo

gradLinija 1Linija 2CenaDeca do 12 godinaPenzioneri, studenti do 26 god.
saobraća parnim
datumima u martu
saobraća neparnim
datumima u martu
jedan smer/povratnajedan smer/povratnajedan smer/povratna
Subotica18:30-----3.850 / 6.1601.925 / 3.8503.080 / 5.390
Bačka Topola19:00-----3.795 / 6.0721.898 / 3.7953.036 / 5.313
Vrbas19:30-----3.685 / 5.8961.843 / 3.6852.948 / 5.159
Novi Sad20:3018:303.520 / 5.6321.760 / 3.5202.816 / 4.928
Beograd22:0020:003.190 / 5.1041.595 / 3.1902.552 / 4.466
Užice01:00-----2.310 / 3.6961.155 / 2.3101.848 / 3.234
Zlatibor01:30-----2.200 / 3.5201.100 / 2.2001.760 / 3.080
Kragujevac-----21:452.750 / 4.4001.375 / 2.7502.200 / 3.850
Kraljevo-----22:452.530 / 4.0481.265 / 2.5302.024 / 3.542
Raška-----00:302.200 / 3.5201.100 / 2.2001.760 / 3.080
Novi Pazar-----01:002.090 / 3.3441.045 / 2.0901.672 / 2.926


REZERVACIJA AUTOBUSKE KARTE - popunite sledeće podatke i kliknite na dugme "POŠALJITE ZAHTEV" na dnu stranice kako biste rezervisali kartu ili nas pozovite na +381 (0) 21 6402-688
Molimo Vas da prilikom odabira datuma putovanja uzmete u obzir red vožnje po kom saobraća prevoznik, a koji je istaknut u tabeli iznad.