Autobuske karte Lamija (Lamia)

Kartu možete rezervisati na jedan od sledećih načina:
* Pošaljite zahtev putem kontakt forme na ovoj stranici i operateri će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.
* Pozivom na telefone +381 (0) 21 6402-688 ili +381 (0) 62 773-711, gde ujedno možete dobiti i sve ostale neophodne informacije.
* Lično u našoj agenciji koja se nalazi na adresi Bulevar Slobodana Jovanovića 32, Novi Sad (Novo Naselje - Tozin sokak).

Plaćanje i preuzimanje karte možete izvršiti:
* Lično plaćanje i preuzimanje karte dolaskom u agenciju.
* Plaćanje možete izvršiti pouzećem, prilikom dostave od strane kurirske službe, pri čemu ste u obavezi da platite i troškove dostave karte (oko 300,00 din).
* Putem uplatnice na šalterima banaka i pošte. Uplatu možete izvršiti na žiro račun 340-11013682-91 (ERSTE Bank). Dostavu vrši kurirska služba na željenu adresu o našem trošku.
* Na teritoriji Novog Sada (grad), vršimo BESPLATNU DOSTAVU karata na kućnu adresu.

Informacije o vremenu polaska, mestu polaska, cenama i popustima:
lamija
Prevoznik: Siamos Tours

Vreme dolaska u Lamiju: sreda u 10:00h i subota u 09:30h.
Povratak iz Lamije: sredom u 15:00h i subotom u 10:00h.
Rezervacija povratka: 26. October 14, 54627 Thessaloniki, Tel.: +30 2310 540 971, Mob.: +30 6974 25 73 01

gradVreme polaska 1Vreme polaska 2Cena
Deca do 12 godina
utorkompetkomjedan smer/povr. (3 mes)/ povr. (1 mes)jedan smer/povr. (3 mes)/ povr. (1 mes)
Novi Sad15:30
15:008.050 / 12.950 / 12.3504.025 / 6.475 / 6.175
Beograd17:30
17:007.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Batočina19:00
18:307.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Jagodina
19:15
18:457.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Ćuprija19:30
19:007.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Pojate19:4519:157.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Aleksinac20:0019:307.425 / 12.350 / 11.7253.715 / 6.175 / 5.865
Niš20:3020:006.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250
Leskovac21:0020:306.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250
Predejane22:20
21:506.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250
Vranje23:0022:306.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250
Preševo23:55
23:256.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250

▼ PRIKAŽI RED VOŽNJE ZA CELU LINIJU
REZERVACIJA AUTOBUSKE KARTE - popunite sledeće podatke i kliknite na dugme "POŠALJITE ZAHTEV" na dnu stranice kako biste rezervisali kartu ili nas pozovite na +381 (0) 21 6402-688
Molimo Vas da prilikom odabira datuma putovanja uzmete u obzir red vožnje po kom saobraća prevoznik, a koji je istaknut u tabeli iznad.