Autobuske karte Solun (Thessaloniki)

Kartu možete rezervisati na jedan od sledećih načina:
* Pošaljite zahtev putem kontakt forme na ovoj stranici i operateri će vam se javiti u najkraćem mogućem roku.
* Pozivom na telefone +381 (0) 21 6402-688 ili +381 (0) 62 773-711, gde ujedno možete dobiti i sve ostale neophodne informacije.
* Lično u našoj agenciji koja se nalazi na adresi Bulevar Slobodana Jovanovića 32, Novi Sad (Novo Naselje - Tozin sokak).

Plaćanje i preuzimanje karte možete izvršiti:
* Lično plaćanje i preuzimanje karte dolaskom u agenciju.
* Plaćanje možete izvršiti pouzećem, prilikom dostave od strane kurirske službe, pri čemu ste u obavezi da platite i troškove dostave karte (oko 300,00 din).
* Putem uplatnice na šalterima banaka i pošte. Uplatu možete izvršiti na žiro račun 340-11013682-91 (ERSTE Bank). Dostavu vrši kurirska služba na željenu adresu o našem trošku.
* Na teritoriji Novog Sada (grad), vršimo BESPLATNU DOSTAVU karata na kućnu adresu.

Informacije o vremenu polaska, mestu polaska, cenama i popustima:
solun
Prevoznik: Siamos Tours

Vreme dolaska u Solun: sreda u 06:00h i subota u 05:30h.
Povratak iz Soluna: sredom u 19:00h i subotom u 12:45h.
Rezervacija povratka: 26. October 14, 54627 Thessaloniki, Tel.: +30 2310 540 971, Mob.: +30 6974 25 73 01

gradVreme polaska 1Vreme polaska 2CenaDeca do 12 godina
utorkompetkomjedan smer/povr. (3 mes)/ povr. (1 mes)jedan smer/povr. (3 mes)/ povr. (1 mes)
Novi Sad15:30
15:006.825 / 11.100 / 10.5003.415 / 5.550 / 5.250
Beograd17:30
17:006.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Batočina19:00
18:306.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Jagodina
19:1518:456.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Ćuprija19:30
19:006.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Pojate19:45
19:156.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Aleksinac20:00
19:306.200 / 10.500 / 9.8753.100 / 5.250 / 4.940
Niš20:30
20:005.575 / 9.250 / 9.2502.790 / 4.625 / 4.625
Leskovac21:0020:305.575 / 9.250 / 9.2502.790 / 4.625 / 4.625
Predejane22:20
21:505.575 / 9.250 / 9.2502.790 / 4.625 / 4.625
Vranje23:00
22:305.575 / 9.250 / 9.2502.790 / 4.625 / 4.625
Preševo23:5523:255.575 / 9.250 / 9.2502.790 / 4.625 / 4.625

▼ PRIKAŽI RED VOŽNJE ZA CELU LINIJU

REZERVACIJA AUTOBUSKE KARTE - popunite sledeće podatke i kliknite na dugme "POŠALJITE ZAHTEV" na dnu stranice kako biste rezervisali kartu ili nas pozovite na +381 (0) 21 6402-688
Molimo Vas da prilikom odabira datuma putovanja uzmete u obzir red vožnje po kom saobraća prevoznik, a koji je istaknut u tabeli iznad.